+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Hakkımızda

Uslu Han Tasarım

 

Akdeniz'in Kalbinde Yaşamın Değeri

Türkiye'nin dört bir köşesi cennetten bir parça güzelliklere sahip olsa da Akdeniz bambaşka bir güzelliğe sahiptir. Özellikle Antalya denildiğinde Kalkan ve Kaş bölgeleri muhteşem koyları, plajları, sahilleri, yemyeşil çevresi ve huzurlu coğrafyası ile ayrı bir yere sahiptir. Bu muhteşem bölgede Usluhan Tasarım çok önemli bir yere sahip olarak, sizlere yaşamın değerini ortaya çıkaran yapılar sunmaktadır.


25 yıl gibi bir tecrübeye sahip olan Usluhan Tasarım; Kalkan ve Kaş’ta inşaat ve emlak hizmetleri sağlarken, özellikle inşaat projelerinde sizlere değerli yaşam alanları sunmayı amaçlamaktadır. Günümüze kadar sunabildiğimiz tüm referanslar ile birlikte bambaşka yaşam alanlarında attığımız imzaları sayfamızın her noktasında kolaylıkla görebilirsiniz.

Daha Keyifli Konutlar İçin Anahtar Teslim


Usluhan Tasarım olarak gerçekleştirdiğimiz anahtar teslim çalışmalarda sizlere sağladığımız projeler ile daha keyifli konutlar sunma garantisi veriyoruz. Evlerinizde Akdeniz manzarası ile birlikte yaşayabileceğiniz muhteşem tatiller için mutfak, salon, bahçe, yatak odası ve teras dekorasyonu gibi birçok farklı noktada sizlere hizmet sağlıyoruz.


Bazen yatak odanızda güzel ve keyifli bir tasarım ile birlikte bir ebeveyn banyosu uygulaması bazen terasınızda bir açık hava jakuzi uygulaması talep etme şansınız bulunuyor. Tamamen bütçenize uygun, planlı ve isteklerinizi birebir yerine getirecek muhteşem projelerde gerçekleştirilecek bu çalışmalarda her zaman en iyi malzeme en iyi işçilik ile buluşuyor. Bu da ortaya değerli yapılar çıkarıyor.


Usluhan Tasarım sayesinde elde edebileceğiniz muhteşem proje çalışmaları ve değerli sonuçlarda yaşanabilecek konutlar dışında çok önemli bir fırsatınız daha bulunuyor. Eşdeğer şekilde yürüttüğümüz emlak hizmetleri sayesinde de villa kiralama, apart kiralama ve balayı villası kiralama gibi birçok noktada sizlere hizmet veriyoruz. Bu açıdan Kalkan ve Kaş bölgesinde ister deniz manzaralı, ister muhafazakar, ister lüks sınıfta villa kiralama ve satın alma gibi noktalarda da bize ulaşabilirsiniz.