+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Mamma Mia

Bahçeli ve Deniz Manzaralı

Bahçeli, Deniz Manzaralı Ve Jakuzili Lüks Kiralık Villa

Bir yazlık konutta konfor ve havuz gibi temel özellikler arandığı kadar yeşil bir bahçeye ve güzel bir manzaraya sahip olması gibi talepler de bulunduğunda, deniz manzaralı villalar arasında Villa Mamma Mia ilk sıralarda yer alabilir. Çünkü villanın istendiği gibi geniş bir havuzu, modern bir dekorasyonu, yemyeşil ve geniş bir bahçesi ve engin bir Akdeniz manzarası bulunmaktadır.

Villa Mamma Mia, doğa ile iç içe villa kategorisinin en önemli örneklerinden biri olmak ile birlikte de yemyeşil bahçenizde oturup dinlenirken dahi keyifli Akdeniz manzarasını izlemek için fırsat sunmaktadır. Her noktasında yüksek özen gösterilmiş ve mimarisinde hassasiyet ile çalışılmış bu villa, 4 yatak odası ve 8 kişilik konaklama kapasitesi sayesinde lüks villalar arasında tercih edilebilir. 

Villa Mamma Mia Özellikleri

Deniz manzarasına sahip olan özel havuzu 48 metrekare gibi çok geniş bir boyut oluşturan Villa Mamma Mia, çok geniş bir alanda tıpkı havuz kadar büyük bir bahçeye de sahiptir. Havuz çevresi ve bahçe alanına bakıldığında şezlonglar, şemsiyeler, teras mobilyaları, açık alanda kullanılabilecek keyifli bir yemek masası takımı, çardak, çocuklar için geniş bir oyun alanı, dış alanda kullanılabilecek özel tasarımlı bir açık mutfak ve barbekü gibi birçok imkan bulunmaktadır. 

Konut içerisinde yatak odalarının her biri deniz manzarasına sahip olurken, yatak odalarından iki tanesi süit oda özelliğine sahiptir. Süit odalar içerisinde ayrı ayrı jakuzi kullanımı yer almak ile birlikte tüm yatak odaları konforlu bir dekorasyon, özel mobilyalar ve klima gibi ayrıntılar ile döşenmiştir. Salon çok geniş bir yapıya sahip olmakla birlikte oturma grubu, televizyon, uydu bağlantısı, internet bağlantısı, Amerikan tarzı ankastre mutfak, yemek odası takımı gibi her ayrıntıyla dopdolu bir hale getirilmiştir.

Villa Mamma Mia İle Tam Konforda Özel Bir Tatil

Konfor dolu ve özel bir tatil yaşamak istiyorsanız, Villa Mamma Mia yatak odaları, salonu, bahçesi ve havuzu gibi her ayrıntısıyla en özel Kalkan kiralık villa seçeneklerinden birisidir. Bu kiralık villa  sayesinde kendinizi beş yıldızlı bir otelde gayet keyfi hissedebilir ve tatilin hiç bitmemesini isteyebilirsiniz. Çünkü bu özel denize yakın villa istediğiniz an plaja, şehir merkezine, restoran ve market gibi her noktaya da yürüyerek ulaşmanızı sağlayacaktır.