+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Asteria 2

Deniz manzaralı ve Merkeze Yakın

Kalkan Mahallesi'nin Akbel mevkiinde yüksek bir noktadan deniz manzarasına sahip olan Villa Asteria, 2 yatak odası ve 4 kişi konaklama kapasitesilidir. 

Villa Asteria 2 Özellikleri

Villanın konforlu kullanım sağlayan konaklama alanı, hem balayı tatillerinde yeni evli çiftler için hem de çocuklu aileler için ideal bir kullanım sağlamaktadır. Örnek olarak villanın ön tarafında Akdeniz manzarasına sahip olan 30 metrekare gibi bir havuz yer almaktadır. 

Villanın iç dekorasyonuna bakıldığında da bu özel Kalkan kiralık villa seçeneği sahip olduğu geniş salon ile konforlu bir kullanım imkanı ortaya çıkarmaktadır. Salon içerisinde oturma grubu, televizyon, uydu bağlantısı, internet bağlantısı, yemek masası takımı, klima, Amerikan tarzı ankastre mutfak, beyaz eşyalar ve tüm gereken küçük ev eşyaları bulunmaktadır. Evin büyük boyutlu olan yatak odası içerisinde klima, jakuzi ve özel banyosu vardır. Diğer yatak odası ise 2 adet tek kişilik yatak ile birlikte yine kendi banyosuna ve klima gibi bir imkana sahiptir.

Villa Asteria 2, deniz manzaralı villalar içerisinde yapabileceğiniz en ideal seçimlerden birisidir. Villa her ne kadar kent merkezine yakın bir noktada bulunsa da plajlar villaya kısmen uzak bir noktada bulunmaktadır. Yani bu denize yakın villa Patara ve Kaputaş plajı gibi noktalara kısmen uzak bir mesafede yer almaktadır. Ancak eksiksiz bir dekorasyon ve kullanım sağlanmış olan bu kiralık villa sayesinde kendinizi evinizde hissettiğiniz kadar rahat hissederek, sorunsuz bir tatil yapabilirsiniz.