+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Asteria 3

Doğa ile iç içe ve Deniz manzaralı

Kalkan Mahallesi'nin Kördere bölgesinde yüksek bir konumda bulunmaktadır.  Geniş bir ön teras ve havuz kullanımı sağlarken, bu bölgeden ve hem odalar hem de üst teraslar noktasından sahip olduğu görsel kalite sayesinde de deniz manzaralı villalar içerisinde bulunmaktadır.

Villa Asteria 3, 3 yatak odası ve 6 kişilik konaklama kapasitesi oluşturarak, lüks villalar arasında kalabalık aileler tarafından tercih edilebilir. Yüksek bir noktada bulunsa da merkezi konumda yer alan Kalkan kiralık villa seçeneklerinden biri olarak tatilde her noktaya kolaylıkla ulaşma gibi önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Villa Asteria 3 Özellikleri

Villanın en önemli özelliklerinden birisi 48 metrekare civarında büyük bir havuz bulundurması ve bu havuz etrafına da yine geniş bir teras kullanım alanı yer almasıdır. Üstelik bu havuz ve teras etrafında korunaklı bir yapı oluşturulduğu için villa muhafazakar villalar arasında da bulunmaktadır. Teras alanı içerisinde de dinlenme noktasında özel bir taht, dış alanda yemek masası takımı, barbekü ve şezlonglar gibi ayrıntılar bulunmaktadır. Ayrıca havuzun yan tarafında küçük bir bölge, çocuk havuzu olarak da kullanım için ayrılmıştır.

Villanın iç dekorasyonu içerisinde ise geniş bir salon ve salon içerisinde konforlu bir mobilya takımı, televizyon, uydu bağlantısı, internet bağlantısı ve klima bulunmaktadır. Ayrıca Amerikan tarzda ankastre mutfak kullanımı ile birlikte bir yemek masası takımı ve birçok gerekli elektrikli ev eşyası ile gündelik ev eşyası yer almaktadır. Villanın yatak odası bölümlerine bakıldığında ise büyük boyutlu yatak odası içerisinde konforlu bir mobilya, jakuzi ve özel banyo kullanımıyla klima ayrıntısı bulunmaktadır. Ayrıca diğer yatak odalarında da yine özel mobilyalar, klima ve manzarayı gören bir cephe ile dekorasyon gerçekleştirilmiştir.

Villa Asteria 3, yapısal anlamda çok yüksek bir noktada bulunduğu gibi tatil için sağladığı konfor anlamında da çok yüksek bir noktada yer almaktadır. Çünkü villa hem mimarisi hem iç dekorasyonu hem de geniş havuzu gibi özellikleriyle en özel denize yakın villa konumlarından birisidir. Villanın içerisinde keyifli bir tatili sürdürmek aslında birçok farklı ayrıntı arasında çocuk oyun parkı ve Netflix bağlantısı gibi imkanlar da sunulmuştur.