+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Glass House

Denize Sıfır

Yaz tatili veya yıl içerisindeki farklı dönem tatillerinde konaklama için tamamen lüks bir konut arayan kişilerin aradığının daha üstünde ultra lüks bir özelliğe sahip olarak Villa Glass House, aynı zamanda deniz manzaralı villalar arasında da çok özel bir seçenektir. Villa 4 yatak odası ile birlikte tam 8 kişilik konaklama için ideal ve dubleks yapıda bir mimariye sahiptir. 

Kalabalık bir grup veya aile için tatil gerçekleştirirken rahatlıkla kullanılabilecek gayet büyük boyutlu bir havuz, teras, bahçe alanı, garaj, konforlu bir iç dekorasyon gibi birçok özellik bu denize yakın villa içerisinde yer almaktadır. Yani seçebileceğiniz en lüks kiralık villa seçeneklerinden biri olarak bu villada hiçbir eksik yer almadan aileniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle beraber tatil yapabilirsiniz. 

Villa Glass House Özellikleri

Modern ve Avrupai tarzda lüks bir dekorasyonu bulunan Villa Glass House, öncelikli olarak havuz açısından tek değil çift havuza sahip olarak çok konforlu bir kullanım oluşturmaktadır. İlk havuz konutun ön tarafında kullanılabilirken, ikinci havuz ise aşağı bahçe bölümünde denize doğru uzanan noktada yer almaktadır. Ayrıca konutun dış terasında yine konforlu bir jakuzi eklentisi de bulunmaktadır. Yine dış bölümde teras ve havuz kenarı gibi noktalarda eksiksiz bir şekilde tüm bahçe mobilyaları ve teras mobilyaları, çardaklar, yemyeşil bir bahçe ve denize uzanan bir iskele bulunmaktadır.

Villanın iç özelliklerine bakıldığında ise salon bölümünde keyifli bir oturma odası dekorasyonu, büyük boyutlu ada mutfak eklentili bir Amerikan tarzı mutfak, eksiksiz mutfak eşyaları, ankastre beyaz eşyalar, TV, uydu ve internet bağlantısı gibi imkanlar yer almaktadır. Özel bir şekilde dekore edilmiş salon içerisinde eksiksiz olarak aklınıza gelebilecek tüm ev eşyaları bulunurken, aynı zamanda keyifli bir şekilde kullanabileceğiniz bir piyano dahi yer almaktadır.

Villa Glass House İle Eksiksiz Konfor Ayrıcalığı

Eksiksiz bir konfor sunmak için her noktası ile özel bir şekilde dekore edilmiş ve tasarlanmış bu konut Kalkan’ın Kalamar bölgesinde yer alarak en özel Kalkan kiralık villa seçeneklerinden birini oluşturmaktadır. Villanın iç ve dış bölümü ne kadar özel bir şekilde dekore edilmiş olsa da sayılması mümkün olmayacak derecede ekstra özelliği ile masa oyun takımları, özel bir spor salonu, yatak odalarında televizyon ve klima eklentileri ile özel oda dekorasyonları gibi birçok farklı imkan sayılabilir.

Villa özellikle lüks villalar içerisinde sahip olduğu özellikleri ile en fazla ön plana çıkan konut olarak geniş bahçesi sayesinde de bambaşka bir keyif sağlamaktadır. Denizin hemen yanı başında bulunan bu villa plaja sadece 100 metre gibi bir mesafede bulunurken, market, şehir merkezi ve restoran gibi noktalara da kolaylıkla yürüyerek ulaşılabilecek bir noktada yer almaktadır.