+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Menekiş

Doğa ile iç içe ve Kapalı Havuzlu

Lüks bir villanın mutlak olarak eksiksiz bir deniz manzarasına veya çok katlı bir yapıya sahip olma zorunluluğu bulunmamakla birlikte Villa Menekiş, tek katlı yapısı, özel havuzu ve doğa içerisindeki huzurlu ortamıyla yine lüks villalar içerisinde bulunmaktadır. Villa Menekiş sayesinde size sunulan büyük boyutlu özel havuzu kullanabilir, doğa manzarasını seyre dalarak istediğiniz her an kolaylıkla şehir merkezine veya plaja ulaşarak Akdeniz keyfi yaşayabilirsiniz.

Villa Menekiş, hem açık havuz hem de kapalı havuz imkanı sağlarken, her iki bölgede de korunaklı bir yapıya sahip olup gözlerden uzak olduğu için muhafazakar villalar arasında da görülebilir. İki farklı yatak odasına sahip olarak 4 kişilik konaklama imkanı sağlayan bu villa aynı zamanda balayı villaları içerisinde de yeni evli çiftler tarafından seçilmektedir.

Villa Menekiş Özellikleri

Villa Menekişin bahsedilen büyük havuzu, gerçekten 42 metrekare gibi bir boyuta sahip olarak, çok konforlu bir kullanım oluşturmaktadır. Üstelik havuzun bir bölümü çocuklu aileler için çocuk kullanımı açısından özel olarak ayrılmıştır ve konutun iç alanında da ayrı bir şekilde ısıtmalı kapalı havuz yer almaktadır. Havuz etrafında yer alan teras içerisinde bahçe salıncağı, şezlonglar, şemsiyeler, çardak ve oturma alanı bulunmaktadır.

Konutun iç yapısına bakıldığında ise salon bölümünde oturma grubu, televizyon, uydu bağlantısı, internet bağlantısı, klima, ankastre mutfak, yemek masası takımı, tüm beyaz eşyalar ve gerekli küçük ev eşyaları bulunmaktadır. Yatak odaları ayrı ayrı banyolara sahip olmakla birlikte yine her yatak odası içerisinde modern mobilyalar ve klima gibi ayrıntılar bulunmaktadır. Ayrıca ev içerisinde özel bir şekilde sauna odası inşa edilmiştir.

Villa Menekiş Sayesinde Tatilin Huzuru Artıyor

Tatilde daha fazla huzur ve daha fazla konfor isteyen birçok kişinin tercih ettiği Villa Menekiş, Yeşilköy mevkiinde bulunarak, Kalkan kiralık villa seçeneklerinden birini oluşturmaktadır. Bu noktada konum itibariyle şehir merkezi ve plajlara 8 kilometre gibi bir noktada, market ve restoran gibi noktalara da takriben 1 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Villa Menekiş aradığınız doğa ile iç içe villa seçeneğini tam anlamıyla karşılarken, dört bir tarafında yemyeşil bir manzaraya sahip olarak ön tarafından uzanarak aşağı inen kent manzarasını da sunmaktadır. Villanın sakin ve huzurlu terasında dinlenerek, isterseniz akşam yemeklerinde keyifli bir barbekü kullanımı sağlayabilir ya da kış tatillerinde de ısıtmalı havuzu sayesinde bu kiralık villa ile huzur ve konfor bulabilirsiniz.