+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Patron

Doğa ile iç içe ve Bahçeli

Kalkan Mahallesi’nde en yeşil ve en huzurlu noktalarından biri olan Yeşilköy mevkiinde bulunan Villa Patron, çift katlı yapısı ile birlikte kendine ait özel havuzu, bahçesi ve manzarasıyla en keyifli lüks villalar arasında bulunmaktadır. Villada konforlu ve özel bir dekorasyon gerçekleştirilirken, dış alanda açık havuzu, iç alanda kapalı havuz ve yapı içerisinde hem jakuzi hem de sauna gibi birçok farklı imkan sağlanmıştır.

Çevredeki yabancı gözlerden uzak, korunaklı ve sakin bir yapıya sahip olan Villa Patron, yine muhafazakar villalar içerisinde de bulunmaktadır. Farklı sezonlarda konaklama için imkan oluşturan bu özel konut, bir kış tatili gerçekleştirmek açısından dahi tercih edilebilir. Bilhassa doğa ile iç içe villa seçeneği oluşturduğu için kışın sıcacık evinizde kapalı ve ısıtmalı havuzu kullanırken, tatilinizi çok daha keyifli bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Villa Patron Özellikleri

Villanın iki farklı havuzuna bakıldığında ilk olarak açık alanda yani teras bölümünde bulunan havuz takriben 40 metrekare gibi boyuta sahiptir. Açık havuz etrafında teras bölgesinde şezlonglar, şemsiyeler, çardak, bahçe alanı, barbekü köşesi ve çocuklar için oyun alanı gibi avantajları bulunmaktadır. Kapalı ve ısıtmalı şekilde kullanılabilecek iç havuz ise 5 metrekare gibi bir boyuta sahip olsa da keyifli bir gün geçirirken, özellikle çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Villa içerisinde ahşap yapısı ile özel bir şekilde dekore edilmiş sağlıklı bir sauna da bulunmaktadır. 

Villa Patron iç yapısı açısından çok geniş bir kullanım alanı oluştururken, salon içerisinde oturma grubu, televizyon, uydu bağlantısı, internet bağlantısı, klima, bağlantılı şekilde kullanılabilecek bir Amerikan mutfak, ankastre beyaz eşyalar ve konforlu bir dekorasyon bulundurmaktadır. Villanın bir üst katında bulunan yatak odaları içerisinde tek yatak odasında jakuzi kullanımı avantajı sağlanırken, diğer yatak odalarında ise yine geniş doğa manzarasına sahip eksiksiz tasarımlar ile konforlu bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Ayrıca teras bölgesinde de bir çardak ve teras mobilyaları kullanılmıştır.

Villa Patron sayesinde tatilde istediğiniz gibi her etkinliği gerçekleştirebilir, havuz, bahçe ve manzara keyfini yaşayabilirsiniz. Bu özel tasarımlı Kalkan kiralık villa seçeneği önemli bir ayrıntı olarak iç alanında özel şekilde dekore edilmiş bir sinema odası bulundurmaktadır. Villanın birçok farklı köşesinde bu tarz keyifli ayrıntılar yer alırken, tatil sırasında unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Şehrin kalabalığından ve stresinden uzak bu kiralık villa gayet yakın noktada market ve restoran gibi işletmeler ulaşma imkanı sağlamaktadır.