+ 90 0242 844 22 56
+90 0537 999 67 66

Villa Torun

Doğa ile iç içe ve Bahçeli

2 yatak odası ve 4 kişilik konaklama kapasitesi sahiptir. Şehir merkezinden uzak doğa ile iç içe villa seçenekleri içerisinde bulunurken, kendine ait özel havuzu, geniş bir terası, bahçesi ve iki katlı bir yapısı bulunmaktadır.

Villa Torun, havuz ve teras bölgesinde korunaklı bir yapıya sahip olarak yabancı gözlerin rahatsız edemeyeceği bir tatil için muhafazakar villalar içerisine de dahil edilmiştir. Özellikle teras bölgesine bakıldığında, avantajlı bir şekilde hem havuz hem jakuzi kullanımı sağlayan bu villa aynı zamanda da konut içerisinde de çok keyifli bir şekilde eksiksiz bir dekorasyonu ile sizlere sunulmaktadır

Villa Torun Özellikleri

Muhafazakar yapısı ile birlikte gözlerden uzak bir balayı tatili gerçekleştirmek için aynı zamanda ekonomik bir seçenek oluşturmaktadır. Ekonomik yapı içerisinde dahi villada eksiksiz bir konfor oluşturmak için her özelliğe sahiptir. Örneğin, 32 metrekare gibi geniş bir havuzu bulunan konut, aynı zamanda aile tatilleri sırasında da çok konforlu bir kullanım sağlayabilir. Havuz kenarında yer alan bahçe salıncağı, şezlonglar, teras, masa takımı, barbekü ve keyifli şekilde kullanılabilecek jakuzi gibi birçok ayrıntı da bu alanı daha keyifli bir hale getirmektedir.

Teras bölümünden villanın iç alanına doğru geçildiğinde, salon içerisinde oturma odası grubu, televizyon, uydu bağlantısı, internet bağlantısı, Amerikan tarzı mutfak, yemek odası takımı ve klima gibi birçok ayrıntı ile konforlu bir ev dekorasyonu gerçekleştirilmiştir. Üst katta bulunan yatak odası sayesinde de nitelikli bir konaklama gerçekleştirmek için gerekli tüm mobilyalar, klima ve oda banyoları gibi eksiksiz bir kullanım sağlanmıştır. Özellikle konutun çok geniş bir bahçesi bulunmakla birlikte dış alanda aracınızı rahatlıkta park etme imkanı sağlayan garajı da bulunmaktadır.

Villa Torun İle Huzur Zamanı

Özellikle günümüzün şehir yaşantısına bakıldığında bilhassa büyük şehirlerde yaşayan insanlar, hayatlarını tamamen stresli ve sıkıntılı bir ortamda geçirmektedir. Bu nedenle tatil, eğlenmek ve yeni şeyler keşfetmek yerine birçok zaman huzur bulmak ve tam anlamıyla dinlenmek için yapılmaktadır. Villa Torun, huzurlu bir tatil sağlayabilmek için yemyeşil bir çevrede inşa edilmiş yapısıyla en ideal kiralık villa seçeneklerinden birini sunmaktadır. Bu merkezden uzak villa, plaja 8 kilometre, şehir merkezine 15 kilometre, hatta market ve restoran gibi noktalara dahi bir kaç kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.